INDIJOS MUZIKOS MAGIJA

Indijos muzika talpina savyje daugybę nuotaikų ir spalvų, nuo subtilių ir melodingų iki žaismingų į džiazą panašių improvizacijų ar šiuolaikinį minimalizmą primenančių temų.

Kviečiame Jus į koncertą, kuriame muzikos magiją kurs meistrai-virtuozai daug metų grojantys unikaliais tradiciniais Indijos instrumentais.

Išskirtinis vakaro svečias - Federico Sanesi - perkusijos meistras, grojantis tabla ir pakhavadžu.

Sitaro partiją šiame koncerte atliks AnatoAli (Anatolijus Lomonosovas) - vieno iš sudėtingiausio ir gražiausių Indijos klasikinio muzikinio instrumento meistras. Po daugkartinių studijų Kalkutoje ir koncertų skirtingose šalyse 1997 m. jo mokytojas Ustad Imrat Khan jam suteikė AnatoAli vardą. AnatoAli - sitaro mokytojas, profesionalus atlikėjas ir aktyvus Indijos meno puoselėtojas, jau daugiau kaip dešimt metų Lietuvoje vykstančio "Sursadhana" festivalio organizatorius.

Antroje dalyje su bansuri-fleita prisijungs Adomas Šimkūnas, Pandit Ritwik Sanyal mokinys. Jo grojimas išsiskiria ypatingu melodingumu. Be Indijos klasikinės muzikos A. Šimkūnas dalyvauja įvairiuose pasaulio muzikos, teatro ir folkloro projektuose ir groja modernaus folkloro grupėje "Undan".

Muzikinį toną palaikys muzikės Jūratė Aldytė ir Justina Kaminskaitė, grojančios tampura.

Pasisemkite gerų emocijų su Muzikos magija!