JUNGIAMIEJI IR MAITINIMO LAIDAI

Laidų kainos svyruoja nuo šimtų iki tūkstančiu eurų, bet kaina mažiausiai rodo kabelio tinkamumą konkrečiai sistemai. Brangesni laidai toli gražu ne visada ir tinkamesni. Tačiau sutaupyti įmanoma tik sistemos visumoje sąskaita. Instaliuojant garso sistemas tenka turėti pakankamą asortimentą įvairių laidų, kad būtų iš ko rinktis. Muzikos magijos salonas daugiausiai patirties turi su Audiomica (Lenkija), AVID (UK), B.M.C. Audio (Vokietija) Silent Wire (Voketija), Purist Audio Design (JAV), Audience (JAV), AirTech (Italija) kompanijų laidais. 

Visi laidai, nuo maitinimo kabelių iki skaitmeninių sujungimų, dalyvauja garso atkūrimo procese ir daro jam įtaka. Laidų pasirinkimas nėra ypatingai reikšmingas paprastesnio lygio buitinei aparatūrai. Be to, priklausomai nuo komponentų ir net patalpos akustikos, tų pačių laidų įtaka gali būti didesnė ar mažesnė, teigiama ar neigiama.

Laidus tenka kiekvieną kartą specialiai numatyti sistemos projekte, vertinant stiprintuvų ir kolonėlių technines savybes, atstumus ir pan. Bet to, niekada nepakanka. Laidus reikia parinkinėti praktiškai, priimti galutinį sprendimą - tik sistemos instaliacijos vietoje, tam tikroje patalpoje, dalyvaujant klientui.


Kompanijos, su kuriomis bendradarbiaujame ir esame įsitikinę jų laidų kokybe


Audio & Video žurnale publikuotas

Artašeso Gazariano straipsnis

"Kodėl svarbūs laidai? Mitai ir magija"


Audiomica Laboratory gamina platų spektrą skaitmeninių ir analoginių jungiamųjų, kolonėlių, USB, streamerių, enterneto laidų, žemiau galite atsisiųsti laidų sąrašą su kainomis