JUNGIAMIEJI LAIDAI IR KABELIAI

Laidų kainos svyruoja nuo šimtų iki tūkstančiu eurų, bet kaina mažiausiai rodo kabelio tinkamumą konkrečiai sistemai. Brangesni laidai toli gražu ne visada ir tinkamesni. Tačiau sutaupyti įmanoma tik sistemos visumoje sąskaita. Reikia turėti pakankamą asortimentą įvairių laidų, kad būtų iš ko rinktis. Muzikos magijos salonas daugiausiai patirties turi su Audiomica (Lenkija), AVID (UK), Silent Wire (Voketija), Purist Audio Design (JAV), Audience (JAV), Acoustic Revive (Japonija), AirTech (Italija) kompanijų laidais. 

Laidų įvairovė Muzikos magijos salone neišvengiamai yra didesnė už bet kurių kitų komponentų įvairovę. Tik kaip pavyzdys, žemiau pateiktos kai kurių dažniausiai naudojamų laidų kainos.

Visi laidai, nuo maitinimo kabelių iki skaitmeninių sujungimų, dalyvauja garso atkūrimo procese ir daro jam įtaka. Laidų pasirinkimas nėra ypatingai reikšmingas paprastesnio lygio buitinei aparatūrai. Be to, priklausomai nuo komponentų ir net patalpos akustikos, tų pačių laidų įtaka gali būti didesnė ar mažesnė, teigiama ar neigiama.

Laidus tenka kiekvieną kartą specialiai numatyti sistemos projekte, vertinant stiprintuvų ir kolonėlių technines savybes, atstumus ir pan. Bet to, niekada nepakanka. Laidus reikia parinkinėti praktiškai, priimti galutinį sprendimą - tik sistemos instaliacijos vietoje, tam tikroje patalpoje, dalyvaujant klientui.

Audiomica Laboratory

Lenkijos kompanija, pelnanti vis platesnį pasaulinį pripažinimą.. ir mūsų klientai vertina šios kompanijos laidus dėl kainos ir kokybės santykio

Ness Excellence

maitinimo laidas

Svetainė kuriama, artimiausiu laiku atsiras daugiau informacijos :)